سرود عشق،وب لژیون همسفر شهلا
رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند
درباره وبلاگ


سلام به جمع دوستان محبت، آن عزیزانی که دور هم جمع شده‌اند تا محبت خویش را نشانی از محبت بیکران بدانند، ما همه برای انسان‌هایی چون شما، احترام انسانی، قائل هستیم و امیدواریم این نشان را هیچ وقت از یاد نبرید. فقط توفیق شمارا در پایان این راه از الله می‌خواهیم. در این مکان شما، دل‌هایی هستند که می‌خواهند بدانند که آیا می‌شود به آن درجه، ارتقا یافت که هیچ موضوع دیگری به طور مشکل مطرح نشود؟ البته به دو طریق می‌شود با تفکر و بی تفکر.
به تک تک انسان‌ها میگوییم که در پایان یک نقطه و آغاز نقطه دیگر آتچه با خود می‌خواهند همراه داشته باشند با تفکر و اندیشه باشد، بدون هیچ ترس و خوف می‌توانید به بلندترین سلسله جبال‌ها، راه بیابید.
دعای خیر ما همراه شما می‌باشد.
و این وبلاک متعلق به لژیون همسفر شهلا در شعبه شیخ بهایی اصفهان می‌باشد

مدیر وبلاگ : شهلا شیخ
یکشنبه 1 اسفند 1395 :: نویسنده : شهلا شیخ

به نام قدرت مطلق

لژیون سرود عشق، شعبه نیک‌آباد در تاریخ 95/11/26با دستور جلسه، سی دی کابوس با استادی همسفر شهلا، راس ساعت18:45 آغاز به کار نمود.سلام دوستان خیلی خوشحال هستم از اینکه در جمع شما دوستان محبت قرار دارم در ابتدا از همسفر خانوم بتول خیلی سپاسگزارم که صاد قانه و با عشق امروز خدمت گذار بودند من حس خیلی خوبی داشتم وقتی می‌دیدم که خانوم بتول صمیمانه و با احساس خوب در حال خدمت هستند و مطمئن هستم که برکت این خدمت شامل حالشون خواهد شد.

حس وحال همسفر بتول از خدمتشان

خدمت ما در برابر خدمتی که کنگره برای ما انجام داد چیزی نیست کنگره آرامش وتعادل را به ما داد ومن از این بابت خیلی خوشحال هستم

به همسفر ریحانه خوش آمد میگم و از اینکه امروز به جلسه اومدن بسیار خوشحالم

همسفر بتول برداشت خودشون را ازدستور جلسه موانع محبت برایمان بیان کردند.

یاد گرفتم که محبت باید به اندازه، حساب شده و بلاعوض باشد و محبت یک نیروی درونی است و وقتی ما محبت داشته باشیم بهتر می‌توانیم با مسا ئل ومشکلات رو برو شویم

وبرای رسیدن به محبت باید اول ساختارهای منفی، کینه نفرت و... را شناسایی کنیم و آن را خراب کنیم و بعد ساختارهای مثبت را جایگزین کنیم و توقع در نا توانی است ومالکیت یعنی دوست داشتن و رسیدن به چیزی و محبت از خلوص بوجود می‌آید و برای اینکه به محبت برسیم باید تز کیه و پالایش کنیم که همراه با درد و رنج می‌باشد.


همسفر شهلا، در باره محبت حرف زدن خیلی سخت است چرا که محبت به حرف وسخن نیست محبت لمس کرد نیست، و انسان برای محبت کردن باید درونش از محبت وحسهای پالایش شده پر باشد تا بتواند  به دیگران محبت داشته باشد.

برای اینکه بتوانیم به دیگران محبت کنیم نباید منتظر محبت کسی باشیم اگر می‌خواهیم به دیگران محبت کنیم باید با تمام خلوص وتمام وجودمان باشد گاهی وقت‌ها فکر می‌کنیم داریم به دیگران کمک می‌کنیم در صورتی که محبت نیست برای مثال کسانی که در خیابان جلوی ماشین ما را می‌گیرند و ما بخیال خودمان داریم برای آن‌ها دلسوزی می‌کنیم و به آن‌ها مقداری پول کمک می‌کنیم، در صورتی که اگر داخل ماشین همیشه مقدار میوه یا آبمیوه داشته باشیم و به آن‌ها بدهیم بیشتر به آن‌ها محبت می‌کنیم چون لااقل می دانیم که این میوه یا آبمیوه رو خودشان می‌خورند نه دیگران پس ببینیم گاهی وقت‌ها ما فکر می‌کنیم که کارمان درست است.

سی دی کابوس توسط همسفرریحانه وهمسفر بتول کنفرانس داده شد.


 همسفر شهلا:چیزی که باید بدانیم این است که بهشت و جهنم جای ومکان خاصی نیست که بخواهیم وارد آنجا بشویم بهشت و جهنم جایگاه است که در آن قرار داریم و بهشت وجهنم در درون خود ما قرار دارد. مثال مصرف کننده ای که خمار است که اگر او را به بهترین مکان‌های تفریحی ببرند اگر خمار باشد بعلت این که حالش خوب نیست پس هچگونه لذتی هم نمی‌برد چون حس‌های او بسته است، ولی برعکس آن اگر فردی نئشه باشد اگر در بیابان بی آب وعلف هم باشد برای او لذت بخش است و از یک تکه چوب هم لذت می‌برد. خماری و خمر مربوط می‌شود به همین قضیه و یکی از این خمرهای ما همان مواد شبه افیونی بدن است که اگر خوب ترشح کند بهشت است، ومثال بچه‌ها که اگر ساعت‌ها بازی هم بکنند خسته نمی‌شوند وبدانیم که بهشت وجهنم تابع درون است،

خداوند برای اینکه انسان بتواند از خود محافظت کند برای هر کس سپر دفاعی قرار داد به نام هاله تابان که این هاله به شکل تخم مرغ است واین میدان انرژی در اطراف انسان قرار داردهاله لطیفی که دور انسان تابیده دنیای درون او را منعکس می‌کند.

کره زمین هم دارای این سپر دفاعی است واز زمین در برابر تشعشعات اسمانی وسنگ های آسمانی محافظت می‌کند به نام لایه ازون وهمانطور که می‌بینیم بر اثر گازهای گلخانه ای وسمی این لایه سوراخ شده انسان هم همینطور است افکار منفی و استرس واضطراب رو این سپر دفاعی ویا هاله سوراخ ایجاد می‌کند وبیشترین تخریب را مصرف مواد مخدر روی این هاله می‌گذارد.

هاله انسان همان انرژی است که ما از آن بر خوردار هستیم حال اگر این انرژی را از طریق مثبت بدست آورده باشیم سر شار از انرژی مثبت هستیم واز تعادل لازم بر خوردار هستیم بیشتر کسانی که کابوس می‌بینند بخاطر این هست که از تعادل لازم بر خور دار نیستند. مکان‌هایی که در آنجا قرار می‌گیریم اگر بار ومیدان من مثبت باشد آنجا برایم بهشت می شودو اگر بار یا میدان من منفی باشد در هر مکانی که قرار بگیرم آن جا برای من جهنم می‌شود

همسفری سؤال کردند که نمی‌دانم چرا من مدتی است که وقتی جایی می‌روم مثلاً به خانهٔ مادرم می‌روم دوست دارم سریع برگردم و به من خوش نمی‌گذرد و این حالت من را عذاب می‌دهد؟

ما در کنگره آموزش می‌گیریم تا بهتر بتوانیم با اجتماع رابطه برقرار کنیم. اصلاً باید در جمع‌ها حضور پیدا کنیم تا به واسطه اطرافیانمان صفات خوب و بد خودمان را ببینیم و تشخیص دهیم. چون تکامل در جمع صورت می‌گیرد. اما اگر احساس می‌کنیم در جمعی می‌خواهیم برویم که انرژی منفی آن‌ها زیادتر از انرژی مثبت من است خب این جمع‌ها را می‌توانیم نرویم و یا جاهایی که رفتن و یا نرفتن من به آنجا زیاد مهم نیست را اصلاً نباید رفت در این صورت بیشتر وقت داریم تا به خودمان بپردازیم. اما یکسری جاها هست که واقعاً نمی‌شود نرفت برای رفتن به این مکان‌ها اولاً باید آنقدر سطح انرژی‌مان بالا باشد که موج مثبت ما بر انها تأثیر بگذارد .

اگر من دوست ندارم به خانهٔ مادرم بروم باید بگردم و علت و ریشهٔ حال بد خودم را پیدا کنم. آیا به خاطر آموزشی که گرفتم دچار منیت شده‌ام و دیگر پذیرفتن حرف‌هایش برایم سخت است؟ که اگر اینطور باشد باید بدانم که ما یاد گرفتیم که هر کسی را با هر خصوصیاتی که دارد بپذیریم و دوست داشته باشیم و اصلاً این افراد آینه‌های ما هستند که صفات بد ما را به ما نشان می‌دهند.  علت‌های بسیار دیگری که ریشهٔ آن را باید در درون خود پیدا کنیم.


در آخر هم جلسه با دعای دوستان به اتمام رسید.

دستور جلسه هفته آینده سی دی کابوس دو

نوع مطلب : گزارش لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :