تبلیغات
سرود عشق،وب لژیون همسفر شهلا - 'گزارش لژیون
 
سرود عشق،وب لژیون همسفر شهلا
رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند
درباره وبلاگ


سلام به جمع دوستان محبت، آن عزیزانی که دور هم جمع شده‌اند تا محبت خویش را نشانی از محبت بیکران بدانند، ما همه برای انسان‌هایی چون شما، احترام انسانی، قائل هستیم و امیدواریم این نشان را هیچ وقت از یاد نبرید. فقط توفیق شمارا در پایان این راه از الله می‌خواهیم. در این مکان شما، دل‌هایی هستند که می‌خواهند بدانند که آیا می‌شود به آن درجه، ارتقا یافت که هیچ موضوع دیگری به طور مشکل مطرح نشود؟ البته به دو طریق می‌شود با تفکر و بی تفکر.
به تک تک انسان‌ها میگوییم که در پایان یک نقطه و آغاز نقطه دیگر آتچه با خود می‌خواهند همراه داشته باشند با تفکر و اندیشه باشد، بدون هیچ ترس و خوف می‌توانید به بلندترین سلسله جبال‌ها، راه بیابید.
دعای خیر ما همراه شما می‌باشد.
و این وبلاک متعلق به لژیون همسفر شهلا در شعبه شیخ بهایی اصفهان می‌باشد

مدیر وبلاگ : شهلا شیخ
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : شهلا شیخ

به نام قدرت مطلق الله ،شرح کامل جلسه  لژیون بیستم تاریخ ۲۱ اسفند ماه یکهزارو سی صد و نود و شش به شرح ذیل میباشد

 وقتی خداوند چیزی از من‌گرفت چیزی بهتر نصیبم کرد .خداوند یک مصرف کننده سر راه من قرار داد که لایه های خودم را بشناسم همیشه شاکی بودم چرا من ؟اما وقتی بخشیدم چیزهای بسیاری به من رسید اتفاقات خوب درمان و رهایی خودم و مسافرم .قطعا اگر چیزی از تو گرفته میشود پاداشی نیکو در راه است .

.سلام دوستان شهلا هستم همسفر :

خدارا شاکر و سپاسگزارم تا بار دیگر به من اجازه خدمت کردن بخشید تا در کنار شما عزیزان بیاموزم و یاد بگیرم آنچه را که آموخته ام .دوستان ایام عید نوروز را پیشاپیش تبریک میگویم و از شما خواستار این هستم که سی دی های مرتبط با نوروز را تهیه کنید و آنها را بنویسید و از آنها سوال نیز مطرح کنید چون به شیوه سوالی شما برای آزمونها آماده میشوید و این شیوه شما را به پرسش و پاسخ عادت میدهد ،همینطور میخواهم که وادیها را کار کنید و سی دی آنها را تهیه کرده و به دقت گوش کنید .مسافرانی که روی برنامه OTهستند ،همسفران آنها باید نکاتی که میگویم را خوب به خاطر بسپارید همانطور که در جلسه مرزلانی به ما ابلاغ کردند به اطلاع میرسانم از سفر رفتن جدا خودداری کنید زیرا تغییر اب و هوا و شرایط جوی روی برنامه OT  تاثیر میگذارد ،اگر مسافر شما تمایل به مهمانی رفتن ندارد به او اصرار نورزید تا بتواند برنامه منظم خواب شبانه خویش را داشته باشد و مراقب باشید داروی آنها در دسترس نباشد که بریزد و مسافر بدون دارو بماند .

انشالا در لحظه حلول سال نو حال خوش ایجاد کنید و بگویید امسال سال رهایی مسافر من است من نیز چنین کردم حتی نوشتم و در سفره هفت سین قرار دادم انشالا رهایی درسال حدید حتمی است .سفر دومی ها نیز مراقبت کامل داشته باشید که این دوره به دوره ریکاوری گفته میشود یعنی مسافر شما بعد از رهایی از مصرف نیاز به پرستاری شما دارد ،سعی کنید مسافر خود را با کارهای غیر ضروری و مهمانی دادن های سنگین خسته نکنید در هنگام پذیرایی از مهمانها ابتدا مسافر خویش را با احترام پدیرایی کنید و در جمع بسیار تا بسیار احترام کنید و از واژه های محبت امیز برای صدا کردن یکدیگر استفاده کنید .

 چیزهایی که ما در کنگره می اموزیم مخصوص همه جوانب زندگی است نه صرفا کنگره .سفره غذا را که می چینید خود بر سر سفره بنشینید اخرین نفر نباشید .وقتی میگوییم حول حالنا الی احسن حال را در کلام که همات صوت است اجرا کنیم در حس اجرا کنیم و در نور .حال از شما میخواهم پیرامون دستور جلسه امروز که وادی هفتم بود مشارکت کنید سپس ادامه سی دی بخشش را کار میکنیم .

 

سلام دوستان الهه هستم همسفر ،انشالا با ورود به سال جدید سالی پر برکت داشته باشید در کانال اتیه سبز که مربوط به یکی از مسافران است مطلبی خواندم که شخصی غذایی داشت ابتدا برنج آن را خورد و گوشتها و کبابها را برای پایان غذا گذاشت زمانی که برنجها خورده شد او دیگر تمایلی به اصل غدا نداشت زندگی نیز چنین است حال خوب و خوش مانند گوشت آن غذا است این لذت از زمان حال بهره بردن هنر است .

سلام دوستان محبوبه هستم همسفر ،در وادی هفتم از قفل سازان و کلید سازان میگوید که قفل سازان بسیارند و کلید سازان اندکند منظور از کلید همان جهان بینی است .انسانها را در وادی هفتم به دو گروه تقسیم میکنند یکی کم خردان که آنها ابتدا عمل کرده سپس می اندیشند و دائم در حال عذر خواهی هستند اما خرمندان ابتدا تفکر میکنند و سپس صحبت میکنند عکس العمل های ما تعیین کننده مسیر راه ماست .برخی راه به بیراهه میروند و نمیدانند چگونه با مسایل برخورد کنند دست به خودکشی میزنند اینها چیزی به جز پاک کردن صورت مسئله نداشته اند زیرا کلید حل مشکلات را نمیدانند .

 سلام دوستان شهلا هستم همسفر :وقتی که وادیها را میخوانید و انها را با مسایل زندگی تطبیق میدهید همانا به فرمان عقل نزدیک میشوید و این بسیار نتیجه بخش است ‌.

سلام دوستان الهه هستم :در مورد وادی هفتم برداشت من این است ،من در مسیر زندگی فکر میکردم که درست حرکت میکنم اما گاهی به مسلخ میرسیدم حرف میزدم و فکر نمیکردم ولی حالا افکارم را با فرمان عقل نزدیک‌میکنم و سخن میگویم لایه های درونی من و اضدادی که در صور پنهان من بود برایم با کار کردن بر روی سی دی بخشش عیان میشد .فکر میکردم بخشیدم هم خودم را هم بقیه را اما وقتی سی دی بخشش را کار کردم چیزهایی را در ضمیر خودم پیدا کردم و شروع کردم بر روی انها کار کردن .در وادی هفتم با بخششی که کردم حالم خوشتر بود و در ارامش بیشتر از تفکر در سخن بهره گرفتم .

سلام دوستان شهلا هستم :تشکر میکنم از مشارکت شما سی دی بخشش را خانم محبوبه به زیبایی بیان کردند و مشخص بود که خوب گوش داده اند .کسی که خوب گوش میدهد خوب منتقل میکند .سپاسگزارم

در سی دی موج و ذره اقای امین راجع به روزه صحبت کردند ابتدا روزه گرفتن سخت و دشوار بوده سپس با نظم بخشیدن به وعده های غذا نقطه تحمل بالاتر و بالاتر رفته و برخی وعده های غذایی را ما‌میبخشیم تا بتوانیم روزه  بگیریم تا چیز بهتری که سلامتی است را به دست بیاوریم ،بخشیدن مواد هم‌مصداق همان روزه است ما بخشی از مواد می بخشیم و در مسیر سفر Otسبستم شبه افیونی بازسازی خود را انجام میدهد وقتی مسافر مواد را میبخشد و کاملا بدن ویران شده را پس میدهد بدن جدید و سیستم شبه افیونی نو تحویل میگیرد حالت ذره ای بازسازی شده و ایمان قویتر میگردد .

دوستان اضداد مارا به رشد میرسانند باید نیروهای آن را درک کنیم بشناسیم و از آنها درس بگیریم و کلید را بیابیم اضدادی که در صور پنهان ما مخفی گشته است با بخشش رو میشوند ،صرفا قضیه مصرف مواد نیست همان لایه خشم است .خوب میدانید چه میگویم خشمهایی که در صور پنهان ما هستند مانع بدست آوردن چیزهای بهتری میشوند .


سلام دوستان محبوبه هستم :من سوالات زیادی دارم و درک نمیکنم که چگونه اتفاقات بدی که رخ میدهد را چگونه پاکسازی کنم خاطرات و رفتار بد در ذهن من‌نقش میبندند و کمرنگ نمیشوند من‌چه کنم ؟

سلام دوستان شهلا هستم :یادتان نرود که بخشش فیلترهای خودش را دارد و به یکباره و در کوتاه زمان اتفاق نمی افتد ،خاطرات بد گذشته تحربیات تلخ دیگر به بار می آورند چرا که از صافی و فیلتر بخشش عبور نکردیم حال بدانید کلید کجاست ؟کدام بخش جهان بینی این مشکل را حل میکند ؟

فقط و فقط عشق ورزیدن و خود از جنس عشق شدن

دروغگویی دیگران به من‌میاموزد دروغ نگویم ادب از بی ادبان آموختن  می باشد..انها را بخشیدن و بخشیدن .انها که هستند ؟چرا نمیتوان بخشید ؟انها آیینه تمام و کمال درونیات من هستند پس آنها من هستم !میدانید چه میگویم ،پس خودت را تطهیر کن و عشق بورز و دوست بدار .به خودت بگو دوستت دارم .

سلام دوستان محبوبه هستم ،وقتی آقای امین میگوید چه چیزی در درون شماست که آزار می بینید یعنی چه ؟

سلام دوستان شهلا هستم :وقتی محبت میکنید بلاعوض ؛بی چشمداشت ؛به اندازه وبه موقع  باشد دیگر نمیرنجید چون فرمان عقل و حاکمیت عقل را که در وادی ششم خواندیم یاد گرفتید در هر چیزی تعادل را باید به دست بگیرید نفرت را و عشق را در ترازو بگذارید و حلاجی کنید و از صور پنهان با بخشش روی خود  خواهید دید کلید در دستان شماست ابنها نا اخوداگاه باعث میشود به طرف ضد ارزشها نروید چون دیگر از جنس ما نیستند .

سلام دوستان الهه هستم همسفر :تجربه ای دارم از بخشش ،شخصی به من آزار شدید رسانده بود تا جایی که من همیشه حالم خراب و بد بود ودر فکر تلافی آن بودم .بعضی وقتها فکر میکردم اورا بخشیده ام در صورتی که او در خاکسترهای پنهانی وجود من بود .

 

همیشه یک چیزی در من وجود داشت که برایم ایجاد سد میکرد حتی بعد رهایی خودم .آنگاه که سی دی بخشش را برای بارها و بارها گوش دادم و خط به خط تفکر کردم لابه های زیرین بالا آمدند آتش زیر خاکستر من عیان شد و شعله میکشید .حال دیدم اضدادی که در صور پنهان من است چه بوده شروع کردم به خدمت کردن و عشق ورزیدن کم کم لایه ها کمرنگ شد .دائما با عشق با خویشتن خویش سخن گفتم و رها کردم و بدای ان طرف نیز طلب بخشش و از راه دور به او عشق ورزیدم با ذهنم .

 

سلام دوستان شهلا هستم همسفر :باید ببینید درسی که از طرف مقابل میگیرید چیست ؟او فرستاده ای است از سمت خداوند تا به شما درون شما را نشان دهد هر کسی را میخواهید ببخشید ببینید از او چه درسی گرفته اید چه چیزی به شما نشان داده که در شما بوده و شما نباید ان عمل را انجام دهید .این عمل باعث رو امدن ضد ارزشهای خود ماست که از طریق عشق می بخشیم .

وقتی خداوند چیزی از من‌گرفت چیزی بهتر نصیبم کرد .خداوند یک مصرف کننده سر راه من قرار داد که لایه های خودم را بشناسم همیشه شاکی بودم چرا من ؟اما وقتی بخشیدم چیزهای بسیاری به من رسید اتفاقات خوب درمان و رهایی خودم و مسافرم .قطعا اگر چیزی از تو گرفته میشود پاداشی نیکو در راه است .

سلام دوستان اذر هستم همسفر :وقتی سی دی ها را کار میکنم و مینویسم حس میکنم کلام من به شدت تغییر یافنه و برای خودم حامل پیام شده است .هیچ وقت مسافرم را با کلام محبت امیز صدا نمیزدم حال به او میگویم دوستت دارم عاشقتم .برادرم تاج سرم .او مرا در بهت مینگرد و گاهی با سخنی کوتاه میگوید من نیز هم .حس میکنم سلولهایم سراسر عشق شده اند و ادمها را درون خود میبینم نه جدا بلکه تکه ای از خویشتن که بسان پازل یکدیگر را کامل میکنیم .مسافرم مصرف میکند به درمان نرسیده اما تغییر را در درون خود که دیدم درون اونیز دیدم تغییر من از نفرت مواد به عشق به مواد است !از مواد مخدر متنفر بودم وقتی فهمیدم همان تریاک نجات بخش سیستم ایکس بدن است آن را دوست دارم پاک و مطهر میکنم زیرا در جای خود و در تعدیل نجات مسافر من را از بندهای اهریمن و گره های کور آن دارد میگفتیم فایده ندارد بیماری سخت است و پیش رونده و لاعلاج .ناجی ما آمد مهندس عزیز امد و چون پیام را آورد و چون آیینه برمن تابید منم لباقت دریافت را داشته باشم ببخشم تا آیینه وجود ناجی ما بر من بتابد و بر مسافر من که رهایی نزدیک است انشالا .

سلام دوستان محبوبه هستم :خانم اذر ممکن است بگویید در روز چقدر سی دی گوش میدهید ؟

سلام دوستان اذر هستم :سی دی ها را در جریان و امورات زندگیم گوش میکنم مثلا در حال شستشوی منزل و غذا پختن انها کتابهای صوتی و سخن گو هستند و در هر مکانی به راحتی میشود شنید با هندز فری در حین رانندگی و ....‌برایم یکبار گوش دادن معنی ندارد باید بارها بشنوم تا با من عجین گردند .انها بخش بزرگی از زندگی من شده اندنوع مطلب : گزارش لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :