سرود عشق،وب لژیون همسفر شهلا
رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند
درباره وبلاگ


سلام به جمع دوستان محبت، آن عزیزانی که دور هم جمع شده‌اند تا محبت خویش را نشانی از محبت بیکران بدانند، ما همه برای انسان‌هایی چون شما، احترام انسانی، قائل هستیم و امیدواریم این نشان را هیچ وقت از یاد نبرید. فقط توفیق شمارا در پایان این راه از الله می‌خواهیم. در این مکان شما، دل‌هایی هستند که می‌خواهند بدانند که آیا می‌شود به آن درجه، ارتقا یافت که هیچ موضوع دیگری به طور مشکل مطرح نشود؟ البته به دو طریق می‌شود با تفکر و بی تفکر.
به تک تک انسان‌ها میگوییم که در پایان یک نقطه و آغاز نقطه دیگر آتچه با خود می‌خواهند همراه داشته باشند با تفکر و اندیشه باشد، بدون هیچ ترس و خوف می‌توانید به بلندترین سلسله جبال‌ها، راه بیابید.
دعای خیر ما همراه شما می‌باشد.
و این وبلاک متعلق به لژیون همسفر شهلا در شعبه شیخ بهایی اصفهان می‌باشد

مدیر وبلاگ : شهلا شیخ
جمعه 3 آذر 1396 :: نویسنده : شهلا شیخ

                                                                                                                              

بنام قدرت مطلق الله

،گزارش عملکرد لژیون بیستم در تاریخ 29|8|96روز دوشنبه راس ساعت پنج و چهل و پنج دقیقه عصر زیر نظر راهنمای محترم خانم شهلاآغاز به کار نمود.


چرا می گویند درمان فقط در کنگره 60امکان پذیر است .و روش کنگره برای درمان چگونه می باشد؟

آقای مهندس با مطرح کردن صورت مسئله اعتیاد فرمودند که یک فرد یک شبه ویا یک روزه معتاد نشده که بخواهد یک شبه ویا بصورت سقوط آزاد مواد را کنار بگذارد.وآمدند طبق تحقیقات چند ساله خودشان مثلث درمان اعتیاد را ترسیم کردند که شامل :جسم،روان و جهان بینی می باشد. وایشان معتقد هستند که برای درمان فرد باید در این سه ضلع به تعادل برسد . تا درمان صورت گیرد.

روش درمان در کنگره با روش دی اس تی   انجام میشود .روش دی اس تی بصورت پله ای ودر مدت زمان یازده ماه ودر دوره بیست ویک روزه انجام میشود با استفاده از شربت تریاک (اوتی اپیوم تینچر)می باشد.

چرا یک مصرف کننده مواد مخدر در اوایل مصرف فکر می کند که مواد به او انرژی زیادی می دهد؟:لژیون بیستم با حضور عضو جدید خانم زهرا شروع به کار کرد خانم شهلا راهنمای محترم با توجه به ورود عضو جدید با نام و یاد خداوند و خوش آمد گویی به عضو جدید و معرفی و آشنایی ابتدایی و پر کردن مراحل فرم لژیون در ارتباط با آشنایی با سیستم ایکس بدن و اثرات تخریب آن بر بدن توضیحاتی را دادند که شرح آن اینچنین است :.حال به مسئله اعتیاد می پردازیم

یک مطالب و آموزش هایی هست که باید با آنها آشنا بشویم تا بتوانیم یک همراه ویک همسفر خوبی برای اول خودمان وبعد برای مسافرمان باشیم. در کنگره با آموزشهایی که به ما می دهند این هست که باید مسافرمان را رها کنیم اما برای اینکه بتوانیم مسافرمان را رها کنیم اول باید با صورت مسئله اعتیاد آشنا بشویم ، واینکه صورت مسئله اعتیاد چیست؟یا چرا به ما می گویند درمان فقط در کنگره انجام میشود؟ویا چه طور یک فرد مصرف کننده میشود و چه میشود که به مصرف مواد گرایش پیدا می کند؟و روش کنگره چرا با ان جی یو های دیگر فرق دارد؟

واما اعتیاد چیست؟اعتیاد از ازدواج انسان و مواد مخدر بوجود می آید.به مخدر ها مثل تریاک،هروئین،شیشه،حشیش والکل وانواع قرص روان گردان انتی ایکس کفته میشود.و در انسان تخریب ایجاد می کند. سیستم ایکس چیست؟همان مخدر های طبیعی بدن ویا غدد درون ریز وبرون ریز ونروترانسمیترها گفته میشود.فرد با استفاده از مواد مخدر در اوایل مصرف جز دسته نامزدین اعتیاد قرار می گیرد ،و به مرور زمان باستفاده از مواد مخدر از بیرون عمل جایگزینی صورت می گیرد .مواد مخدر طبیعی بدن یا همان شبه افیونی بدن که قدرتش دویست برابر بالاتر از مرفین می باشد وقتی فرد مواد را از بیرون وارد بدن میکند وچون این سیستم بسیار هوشمند است از چرخه طبیعی خارج میشود مثلا اگر این سیستم ده دوز مواد تولید می کند در بدن وقتی فرد مواد را ازبیرون به بدن می رساند به مرور زمان نه دوز تولید می کند تا به جایی می رسد که این تولید به یک دوز می رسد و آن زمان فرد دیگر به ازدواج اعتیاد در آمده وباید برای اینکه زنده بماند ،حرف بزند،راه برود و......باید مواد را از بیرون به بدن برساند.به همین علت کنگره می گوید یک فرد مصرف کننده مواد مخدر یک بیمار است.

چرا می گویند درمان فقط در کنگره 60امکان پذیر است .و روش کنگره برای درمان چگونه می باشد؟

آقای مهندس با مطرح کردن صورت مسئله اعتیاد فرمودند که یک فرد یک شبه ویا یک روزه معتاد نشده که بخواهد یک شبه ویا بصورت سقوط آزاد مواد را کنار بگذارد.وآمدند طبق تحقیقات چند ساله خودشان مثلث درمان اعتیاد را ترسیم کردند که شامل :جسم،روان و جهان بینی می باشد. وایشان معتقد هستند که برای درمان فرد باید در این سه ضلع به تعادل برسد . تا درمان صورت گیرد.

 

روش درمان در کنگره با روش دی اس تی   انجام میشود .روش دی اس تی بصورت پله ای ودر مدت زمان یازده ماه ودر دوره بیست ویک روزه انجام میشود با استفاده از شربت تریاک (اوتی اپیوم تینچر)می باشد.

چرا یک مصرف کننده مواد مخدر در اوایل مصرف فکر می کند که مواد به او انرژی زیادی می دهد؟

مشارکت همسفر آذر؛علت اینکه انرژی مضاعف می گیرند به این علت است که سیستم شبه افیونی بدن خودشان هنوز تولید دارند وهنوز منهدم نشده اند وچون  انتی ایکس هم از بیرون وارد بدن میکنند این باعث میشود که اوج بگیرند واین یک سر خوشی کاذب می باشد و بدن از انرژی ذخیره شده استفاده می کند.مصرف کننده مواد مخدر شاید در بار دهم وبیستم با مصرف مواد وابستگی برایش بوجود نیاید ولی حتمن این نامزدی که با مواد مخدر پیدا کرده در بار پنجاهم به بعد به ازدواج منجر میشود.وآقای مهندس می فرمایند این نامزدی هیچوقت بهم نمی خورد شاید در انسان ها نامزدی دو طرف مقابل بهم بخورد ولی در این نوع اصلا بهم نمی خورد.وبخاطر همین کم کم آن حالت سر خوشی از بین می رود وچون انتی ایکس از بیرون وارد بدن مبشودجایگزینی صورت می گیرد. ودیگر بدن نیاز دارد که مواد از بیرون به آن برسد.

و در ادامه :خانم شهلا بخشی از قوانین و مقرارات کنگره را برای خانم زهرا که عضو جدید لژیون بودند گفتند و گفتند که بهتر است در این‌مرحله که سفر خود را اغاز کرده اند مسافر خود را کنترل نکنند و در امور درمان او نیز دخالت نداشته باشند بلکه نقش خویش را همچون پرستاری مهربان ایفا کنند و بگذارند مسافرشان سفر خویش را با ارامش طی کنند و خود ایشان نیز با توکل به نیروهای الهی و خداوند در ارامش و کمال صبر به صورت تدریجی و با بردباری و اندیشه لازم و اموزشهای کنگره را ه را برا خود و مسافر باز کنند و از ناهمواریها نهراسند .ایشان متذکر شدند که ما  همسفران با آمدن به موقع در جلسات عمومی وحاضر شدن در لژیون وعملی کردن آموزش ها باید به خودمان محک بزنیم با مسافرانمان،وببینیم ما که یک مصرف کننده نیستیم چقدر می توانیم در جلسات به موقع حاضر شویم وچقدر گوش به فرمان کمک راهنمایمان هستیم و سعی کنیم دور بین را رو خودمان ذوم کنیم نه آمدن و رفتن مسافرمان ،ما با آمدنمان راه ناهموار را برای مسافرمان هموار میکنیم.

قسمت دوم لژیون در باب دستور جلسه وادی سوم راس ساعت پنج و نیم شروع گردید که خانم شهلا ابتدا خلاصه وادی اول با تفکر ساختارها آغاز میگردند و وادی دوم را هیچ موجودی جهت بیهودگی آفریده نشده است و توضیحاتی پیرامون وادی دوم دادند سپس وادی سوم با مشارکت همسفر آذر شروع شد که اینجانب چنین مطرح کردم که اولین چیزی که من از تفکر کردن آموختنم این بود که ماچیزی به عنوان‌مشکل نداریم بلکه مسائلی پیرامون خود داریم که آمده ایم راه حل آن را بیاموزیم و کلیدی برا ی حل آن بیابیم .

وادی سوم :باید دانست هیچ موجودی به اندازه انسان به خویشتن  خویش فکر نمیکند کلمه با باید شروع میشود یعنی قطعا باید دانست .نودو نه درصد انسانها دارای تفکر بیمارند و اصل قضیه را نگرفتند؛ که در ۱۴ وادی پله پله مطرح میشود پندار نیک ،رفتار نیک ‌،گفتار نیک یعنی پندار سالم گفتار سالم و عمل سالم ما چگونه موجودی هستیم از کجا آمده ایم و به کجا میخواهیم برویم ؟ضرب المثل آقای مهندس همسایه ها یاری کنید تا من شوهر داری کنم مصداق اینست که دیگران ؛من نمیتوانم از امور زندگی خویش برآیم هر کسی بیاید عهده دار مسولیتهای زندگی من بشود ،چون من به خودم باور و اطمینان ندارم و اعتقاد به خودم ندارم .افراد گاهی رفتارهایی انجام‌میدهند در مسیر ضد ارزشها مثل دزدی و فضولی گویی جن در بدن آنها نیروی غیبی وارد میکند و میگویند ما همین هستیم و نمیتوانیم دست خودمان نیست و شانه خالی میکنند .و نمیخواهند که مسئولیت  کار های خویش را بپذیرند .

انسان باید مسئولیت کارهای خویش را بپذ یرد با شروع این وادی یک آغاز جدید داریم اگر در جنگیم به صلح برسیم اگر افسرده ایم به درمان برسیم ما در کنگره کار عملیاتی داریم .با نگاه به طبیعت درس میگیریم و الگو پذیری داریم مثل اختراع هواپیما که الگوی آن پرنده بوده است خودباید تفکر کنیم  و کلید را بیابیم انسان اگر با کاوشگران بنشیند کاوشگر نمیشود باید خود حرکت کند  در اشتباهیم اگر بنشینیم کسی بیاید یاری کند ما منکر نیروی کمکی نیستیم اما خودمان نقش اول هستیم همسفر در درجه اول برای کمک به خود میاید سپس به مسافر خویش مدد میرساند اگر در گدشته درست عمل نکردیم بذر درست نکاشتیم اکنون چه باید کرد ؟اآیا خود کرده را تدبیر هست؟این وادی به ما بشارت میدهد خود کرده را تدبیر هست .با تدبیر و تفکر اقدام کنیم :تفکر صبر ،استقامت ،تدریجی ذره ذره پله پله و تدریجی امید را از دست ندهیم که پایان شب سیه سپید است و در این مبارزه از نیروهای منفی و تخریبی و القائات منفی جلوگیری کنیم‌که بعضی از آنها غیر قابل رویت هستند اگر با نا امیدی زندگی کنیم حز سیه روزی و غم و اندوه چیزی به ارمغان نمیاید و غم‌ مثل موریانه انسان را میخورد .از مشورت انسانهای صالح کمک بگیریم ولی نهایتا تصمیم نهایی را خود بگیریم در پایان سی دی یادگیری و معرکه گیری تهیه گردید و لژیون با دعای خیر برای مسافرین بسته شد .

تایپ ونوشتار همسفر آذر
نوع مطلب : گزارش لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :