سرود عشق،وب لژیون همسفر شهلا
رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند
درباره وبلاگ


سلام به جمع دوستان محبت، آن عزیزانی که دور هم جمع شده‌اند تا محبت خویش را نشانی از محبت بیکران بدانند، ما همه برای انسان‌هایی چون شما، احترام انسانی، قائل هستیم و امیدواریم این نشان را هیچ وقت از یاد نبرید. فقط توفیق شمارا در پایان این راه از الله می‌خواهیم. در این مکان شما، دل‌هایی هستند که می‌خواهند بدانند که آیا می‌شود به آن درجه، ارتقا یافت که هیچ موضوع دیگری به طور مشکل مطرح نشود؟ البته به دو طریق می‌شود با تفکر و بی تفکر.
به تک تک انسان‌ها میگوییم که در پایان یک نقطه و آغاز نقطه دیگر آتچه با خود می‌خواهند همراه داشته باشند با تفکر و اندیشه باشد، بدون هیچ ترس و خوف می‌توانید به بلندترین سلسله جبال‌ها، راه بیابید.
دعای خیر ما همراه شما می‌باشد.
و این وبلاک متعلق به لژیون همسفر شهلا در شعبه شیخ بهایی اصفهان می‌باشد

مدیر وبلاگ : شهلا شیخ
چهارشنبه 3 آبان 1396 :: نویسنده : شهلا شیخ

به نام دوست

خلاصه برداشت سی دی خانه دل. به قلم هم‌سفر آذر

: تمام کل جهان‌بینی در این خلاصه می‌شود که خوبی خوب است و بدی بد است و هیچ راه دررویی نیست. لذا ذره‌ای عمل بدانجام بدهی تقاص می‌دهی اگر به کائنات ۲.+۲ بدهی ب تو می‌دهد ۴ کائنات این‌گونه است خداوند سیستمی طراحی کرده است که ناظرینی دارد که دقیق انجام می‌پذیرد

لک‌لک‌ها چگونه مهاجرت می‌کنند و زنبورعسل چگونه راه کندو را پیدا می‌کند و چگونه در حافظه او ثبت می‌شود خداوند می‌گوید ما به زنبورعسل وحی کردیم چه سیستم و قوانین آن را کنترل می‌کند؟

طبیعت آن را کنترل می‌کند خواب نیز چنین است همانند مرگ است هر چه انسان‌ها آگاه‌تر و زیرک‌تر باشند کمتر دست به خطا می‌زنند انسانی که  به بیداری و هشیاری رسیده باشد می‌داند که سیستم کائنات دارای حساب‌وکتاب است و هر خلافی مرتکب شوند دارای حساب‌وکتاب است.

انسان‌ها و نیروها همیشه منفی نیستند .ساختار و تفکر ماست که انسان‌ها را منفی می‌بینیم و شمشیر از نیام برای انسان‌ها می‌کشیم مثل وادی چهاردهم. کل موجودات و انسان‌ها گرایش به نیکی دارند نادرند که این‌گونه نباشند و آن درصد هم لجبازند

ما نباید فوری جبهه بگیریم برداشت فوری و آنی و ظاهری ماست که گا هی انسان‌ها را مخرب می‌بینیم شاید چنین نباشد. اما اولین مطلبی که برای هر انسانی پیش میاید این است که ابتدا خانواده خویش را جمع‌وجور کند کسی که ادعای آموزش دیگران را دارد و صاحب‌نظر می‌خواهد باشد و یا نماینده مجلس بشود و یا وزیر در هر پست و مقامی اول باید توان اداره کردن خانواده خودش را داشته باشد. ممکن است دراین‌بین استثنائاتی هم وجود داشته باشد. هر کس باید کوچک‌ترین جز را حفظ کند نابود و منهدم نکند چون کسی که نتواند خانه دونفری بچرخاند چگونه می‌تواند به دیگری کمک کند؟

چگونه فرد مصرف‌کننده می‌تواند به دیگری یاری دهد که مصرف نکنند؟ دوم نور چراغی باشیم قدری دورتر را روشن کنیم کمی به انسان‌ها خدمت کنیم و به‌جاهای دیگر کمک کنیم تمامی موجودات هستی در حال خدمت‌اند.

پایان

هیچ موجودی در جهت بیهودگی به حیات نمیاید ما هیچ حیوان بیکاری نداریم اگر خرس قطبی ۶ ماه می‌خوابد ۶ ماه در حال کسب انرژی است همه اجزا هستی باید در سیستمی کار کنند هیچ‌کس بیکار نیست مثل امورات خانه که هر کس وظایفی دارد یک روستا و یک شهر هم‌چنین است کاری به دین و غیر دین ندارد. سوم نوری تابنده‌تر و انسان‌هایی که از این مرحله عبور کرده و اثرگذار هستند وزیرند یا رییس‌جمهورند در جهت فرمان الهی از یک‌خانه شروع‌شده است.

ادامه سی دی خانه دل: ما یک‌خانه دل داریم گاه این خانه پراست از کینه و نفرت و گاه پر از گذشت و محبت آگاهی و دانایی است که مشخص می‌کند که انسان در کدام رده قرار دارد. بالا بودن و درجه‌بندی انسان‌ها را خانه دل مشخص می‌کند و آن نشأت‌گرفته از دانایی انسان‌هاست خانه دلی که بر مبنای شور عمل می‌کند ممکن است سریعاً بر ضد آن نیز عمل کند با کوچک‌ترین چیزی میایند و می‌روند بر مبنای شور دین میاورند و ناگهان طغیان کرده و می‌روند. اما خانه دلی که بر مبنای آگاهی بنا شود بسیار فرق می‌کند وقتی انسان دلش پاک شد می‌تواند از آن شربت به دیگران بدهد و دیگران از مصاحبتش لذت ببرند گویی همان شهد است انسانی که بد باشد به دیگران حس بد می‌دهد دلی که پرنور باشد خانه خداوند است.

دل می‌تواند پر از کینه و یا پر از محبت باشد خیلی از مردم هستند اما نیستند وجود دارند یا خیر تنها با خود بیگانه‌اند.

بعضی‌ها در این تفکرند که اصلاً خدایی هست؟ بعضی در حال اثبات خدا هستند بعضی منکر خداوندند حتی دردادن پیام تسلیت دچار مشکل‌اند در همین ناباوری تفکر تغییر می‌کند میگویند در این چهار صباحی که زندگی می‌کنیم لذت ببریم این شخص همان کسی است که اگر در شرایط سخت همسرش سرطان گرفت او را رها می‌کند و می‌رود پدر و مادرش که پیر می‌شود می‌گذارد سرای سالمندان و آن چیزی که برایش مهم است خودش است مثال آن میمونی است که در حمام داغ بود.

جهان مملو است از چنین انسان‌هایی وقتی‌که میگوییم عشق و ایمان باید واقعیت داشته باشد انسان جامه زیبایی به تن می‌کند مثل شن‌های روان که گاه انسان‌ها مثل آنها در بیابان به گرد خود می‌چرخند باید نوری بیاید اطلاع و آگاهی بدهد تا به دریا برسند و اگر به دریا نزدیک باشند باید متحمل سختی شوند و تا سختی نکشند نمی‌توانند به آن برسند چشمه آب حیات ظلمات است. پس باید حتماً درون شن‌های روان و گردباد باشی. همه دردها مال این است که ما راه خروج را پیدا کنیم و جالب اینجاست که انسان خودش باید خود را از تله خارج کند نه دیگران او را. یکی از این تله‌ها مواد مخدر است. هم جسم را و هم روح را؛ نیروهای مخالف ما همیشه منفی نیستند ما یک برداشت داریم مثلاً فردی حرفی را از روی غرض میزند یا از روی مرض ما فوری جبهه می‌گیریم و او را مجرم و خطاکار و بد می‌پنداریم ممکن است این‌طور نباشد منظور این است که ما وقتی با انسان‌ها برخورد می‌کنیم و در نظر اول انها را پلید و خطاکار نبینیم و اگر مشکلی در فردی دیدیم سریعان را بزرگ نکنیم. کمی صبر کنیم فکرمان عوض شود اگر مشکلی در فردی دیدید بارها گفتم با او رودررو سخن بگویید چون برای هر مسئله شما می‌توانید هزار جور فکر کنید مانند فیلم ژاندارک که فکر می‌کرد منتخب خداست و شیطان به او گفت افکار تو چنین است و تو منتخب نیستی و صحنه‌هایی را از تفکرات او به او نشان داد. بنابراین خیلی چیزها می‌تواند زاییده تفکرات ما باشد مثل فیلم ژاندارک. درنتیجه برخورد ما با انسان‌ها باید کاملاً با تعمق و اندیشه باشد و هرگز زود قضاوت نکنیم انسان‌هایی که در خط نیروهای شیطانی هستند زشت و بدقیافه می‌شوند و این‌یک موضوع ثابت‌شده است ممکن است در یک مقطع خودش را نشان ندهد ولی به‌مرور بدمنظر می‌گردند.نوع مطلب : سی دی های آموزشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :