سرود عشق،وب لژیون همسفر شهلا
رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند
درباره وبلاگ


سلام به جمع دوستان محبت، آن عزیزانی که دور هم جمع شده‌اند تا محبت خویش را نشانی از محبت بیکران بدانند، ما همه برای انسان‌هایی چون شما، احترام انسانی، قائل هستیم و امیدواریم این نشان را هیچ وقت از یاد نبرید. فقط توفیق شمارا در پایان این راه از الله می‌خواهیم. در این مکان شما، دل‌هایی هستند که می‌خواهند بدانند که آیا می‌شود به آن درجه، ارتقا یافت که هیچ موضوع دیگری به طور مشکل مطرح نشود؟ البته به دو طریق می‌شود با تفکر و بی تفکر.
به تک تک انسان‌ها میگوییم که در پایان یک نقطه و آغاز نقطه دیگر آتچه با خود می‌خواهند همراه داشته باشند با تفکر و اندیشه باشد، بدون هیچ ترس و خوف می‌توانید به بلندترین سلسله جبال‌ها، راه بیابید.
دعای خیر ما همراه شما می‌باشد.
و این وبلاک متعلق به لژیون همسفر شهلا در شعبه شیخ بهایی اصفهان می‌باشد

مدیر وبلاگ : شهلا شیخ
دوشنبه 24 مهر 1396 :: نویسنده : شهلا شیخ

در روز پنجشنبه مورخ 96/7/20 جلسه پرسش و پاسخ با استادی دیده بان محترم؛ آقای حکیمی در شعبه نیک آباد برگزار گردید.خلاصه ای از پرسش‌ها و پاسخ‌ها


اگر کسی سفرش بیشتر از 11 ماه طول بکشد چگونه است؟

میانگین سفر حداقل 10 ماه و یک سفر استاندارد 11 ماه است. بعضی افراد امکان دارد چندتا داروی کوچکی هم مصرف کنند که راهنما اول می آورد روی اوتی و دو ماهی صبر می‌کند عمل سازگاری صورت گیرد و بعد درمان را شروع می‌کند؛ امکان دارد 11 ماهش شود 13 ماه اشکال ندارد ولی اگر با تریاک، شیشه یا هروئین باشد باید 11 ماه به پایان برسد.


خواهشمندیم اجازه دهید یک شعبه از کنگره 60 در شهرستان شهرضا که با توافق فرمانداری 2000 متر زمین خریداری شده احداث شود.

ما در کنگره یک سلسله مراتب داریم که باید به آن احترام بگذاریم و آن را اجرا کنیم هر جایی در شهرستان‌ها اگر بخواهد لژیون راه اندازی شود دستورش را باید آقای مهندس بدهند و من چون مسئول شهرستان‌ها هستم اصولاً می آیند به بنده اطلاع می‌دهند که ما یک بستر مناسبی برای تشکیل لژیون در شهرمان داریم. شما ببینید آن چیزهایی که کنگره مد نظرش است بیاورید با اسم تحویل من بدهید من به شما قول می‌دهم ظرف یکماه آینده لژیون را برایتان فراهم بکنم. اول: در منطقه شما باید 5 نفر را داشته باشید که مرزبانی را گذرانده باشند. دوم: 5 نفر را باید داشته باشید که دوره کمک راهنمایی آن‌ها تمام شده باشد یا در حال کمک راهنمایی باشند. سوم: یک نفر را داشته باشید که دوره ایجنتی را تجربه کرده باشند، اگر ما 10 هزار متر زمین زراعی داشته باشیم ولی کشاورز نداشته باشیم زمین خالی بدرد ما نمی‌خورد. برای این طور موضوعات، بعضی افراد مستقیم میرفتند پیش آقای مهندس ولی آقای مهندس گفتند در همه شهرستانها اعلام کنیدکه اگر کسی کاری داشت اول با شما در میان بگذارد و اگر نیاز دیدید قرار میگزاریم که ملاقاتی داشته باشیم.


خصوصیات سرکه سیب را توضیح دهید؟

اول اینکه این عصاره ای که در نشریات است نیست و یک دارو است و روشی هم که به دست می آید اصلا روش درست کردن سرکه نیست. قبلاً به روش درمان کنگره 60 می‌گفتند روش تدریجی یا پله ای ولی الان می گوییم روش  دی اس تی! این دارو هم به همین صورت است چون نمی‌دانستیم چی معرفی کنیم آقای مهندس گفتند مثل سرکه میماند ولی اصلا سرکه نیست و روش درست کردن آن فرق می‌کند. دی سپ که یک دارو است باکتری معده، یبوست شدید و نیمه شدید را بر طرف می‌کند، کبد چرب را کاملاً پاکسازی می‌کند، نقرس کاملاً پاکسازی می‌شود، لکه‌های پوستی را بر طرف می‌کند، شلی پوست را می گیرد و پلک را بالا می بردو پوست بدن را سفت و شاداب نگه می‌دارد. دی سپ خوراک کارگرد قلب است چون سرشار از پتاسیم است و این دارو پتاسیم فوق العاده بالایی دارد، فقر آهن را با یکسال مصرف کردن این عصاره بر طرف می‌شود؛ میدانید چرا؟ این به خاطر نوع بدست آوردن این عصاره است که شما ندیدید ولی من دیدم آقای مهندس چگونه این را درست میکنند درست کردنش حدودا یکسال طول میکشد و در دمای مشخص نگهداری میشود.


دی سپ یعنی چه؟

دی یعنی دژاکام و سپ یعنی عصاره.(Dsap)


گلریزان چیست؟

ما ساختار خودمان را باید خودمان اداره کنیم؛ آقای مهندس می گویند ما باید دستمان را بگذاریم روی زانوی خودمان، مخصوصاً در ساختار ما و اساس نامه ما، گفته شده که ما از هیچ سازمان دولتی و غیر دولتی کمک نمی‌خواهیم؛ چراکه بالاترین نیرو، بالاترین علم و همه چیز در مصرف کنندگان است.اگر فکر میکنید بهشت مکان است و خشت دارد، خشتش را چه کسی میگذارد و چه کسی گذاشته؟ انسان باید خودش را باور کند و بعد از خودش بگذرد. بعضی مواقع فکر می‌کنیم زکات دادن برای افراد پولدار است نه، اتفاقاً برای من است که بتوانم از آنچه دارم بگذرم. آقای مهندس گفتند: انسان‌هایی به جایی می‌رسند که از خودشان عبور کنند و بگذرند. گلریزان می‌شود کمک کردن و یاری کردن و حتی اگر با چشم داشت هم باشد به آن می‌رسید و بر همهٔ ما واجب است در هفته گلریزان کمک کنیم.


چرا مسافر بعد از درمان، حضورش در کنگره کمرنگ می‌شود؟

این به دلیل همان ناپختگی و نیم پختگی است. چون فکر می‌کند بعد از رهایی همه چیز تمام شده ولی همه چیز تمام نشده و یک جایی گریبانش را می‌گیرد.


در مورد حضور همسفران بگویید، همسفر من حاضر نیست به کنگره بیاید و می‌گوید همه اینجا ما را می‌شناسند و آبروی ما می‌رود من باید چه کنم؟

دو نوع دیدگاه وجود دارد؛ یکی همسفر می‌گوید و یکی مسافر می‌گوید همسفرم حاضر نمی‌شود بیاید. من اگر بگویم همسفرم را بیاورم که به او نگاه کنند؟ پس من هم یکی از آن نگاه کننده‌ها هستم! در صورتی که اصلاً اینگونه نیست و اگر همسفرت نمی‌آید آنقدر تغییر کن تا همسفرت کنگره را باور کند. در هر جایی یکسری مشکلات هست و این به خاطر عدم شناخت است. سی دی قیاس، مثلث شخصیت، منیت و احساس همسفر را بگذارید خانه تا گوش کند و کمک کننده است.


75روز است که سفر خود را آغاز کردم و متاسفانه همسرم دچار بیماری صرع شده‌اند همراه با تشنج شدید که روحیهٔ مرا خراب کرده ممنون می‌شوم راهنماییم کنید.

اول خودت باید به درمان برسی و بعد از درمان خیلی توانایی پیدا میکنی که بتوانی این مسئله را تحمل کنی. یکسری بیماریها درمانش فعلا نیست ولی در آینده درمانش پیدا خواهد شد. فعلاً خودت پایت شکسته و همسرت هم نمی‌تواند راه برود و تو می‌خواهی او را کول کنی و راه بروی چه اتفاقی می‌افتد؟ اینطوری پا دیگر برایت پا نمیشود و اول باید خودت سالم شوی.


آیا داروی اوتی تداخلی با داروهای سرماخوردگی خوراکی یا تزریقی دارد؟

بله تداخل دارد و تنها چیزی که می‌توانید در زمان سرماخوردگی استفاده کنید استامینوفن 500 و Adult Cold است و اگر عفونت داشته باشید آنتی بیوتیک و لا غیر و به هیچ وجه داروهای ترکیبی را استفاده نکنید مخصوصاً افرادی که مصرف کننده شیشه و هروئین داشتند.


جهت مراجعه به دندانپزشکی آیا مصرف اوتی تأثیر بر بی حسی دندان دارد؟

بله تأثیر دارد ولی اگر حاد نیست بهتر است وارد سفر دوم شوید، 2 الی 3 ماه بعد از رهایی مراجعه نمایید و بلافاصله بعد از سفر دوم اقدام نکنید.


سرکه سیب را بدون آب و با آب استفاده نمودم ولی به خاطر ناراحتی معده از ادامه استفاده سرکه معذورم آیا راه حل دیگری دارد؟

اگر برای یبوست استفاده می‌کنید بلافاصله بعد از بیدار شدن استفاده نکنید بلکه یک ربع بعد از بیدار شدن و ناشتا یک مقدار کمی آب ولرم یا داغ داخل لیوان می‌ریزید یک قاشق سرخالی عسل یا شیره خرما یا انگور مخلوط می‌کنید و بقیه‌اش را آب ولرم یا آب گرم می‌ریزید خوب هم می زنیدو یک قاشق عصاره می‌ریزید و می‌خورید و تا نیم ساعت بعد نباید چیزی بخورید. اگر این کار را کردید و مشکلتان حل نشد موقع خواب دوباره به همین صورت یک استکان دیگر می خورید و خالی یا با آب اثر معکوس دارد.


در مورد خدمت کردن در سفر دوم کمی توضیح دهید و از اهمیت آن بگویید.

خدمت یک موقعیت است که با خدمت کردن خودم را در موقعیتی قرار می‌دهم که می‌توانم بهتر خودم را بشناسم و این یک واقعیت است که خدمت بسیار بسیار به ما کمک می کند و در روحیهٔ ما تأثیر دارد. دیگران کاشتند و ما خوردیم ما هم می‌کاریم دیگران بخورند.


عکس العمل والدینی که فرزندشان از صراط مستقیم خارج شده چگونه باید باشد؟

با حفظ جایگاه فقط باید با یکدیگر رابطه مناسبی داشته باشید و اگر ما ارتباط مناسب با فرزندمان نداشته باشیم فرزندمان با دیگران ارتباط نامناسب پیدا می‌کند. از سین جیم کردن و نصیحت کردن بپرهیزید و با فرزندتان صاف باشید تا بداند می خواهید کمکش کنید برایش وقت بگذارید تا اگر مسئله ای دارد با شما در میان بگذارد. یک دوستی توأم با مشخص کردن جایگاه است که بسیار مهم است، همه مشکلات از بی آموزشی است.


چرا با مسئله ای بسیار جزئی به هم می‌ریزم؟

به خاطر عدم تعادل است و پایین بودن نقطه تحمل (وادی نهم)


برای داشتن محبت بلاعوض چه باید کرد؟

وادی چهاردهم را بخوانید انسان باید درون خود را از کینه، نفرت، قضاوت و تجسس پاکسازی کند و این خیلی کار دارد و نمی‌شود گفت ما نمی‌توانیم بلکه همهٔ ما می‌توانیم و نیاز به پالایش داریم.


چرا وقتی برای کسی کاری انجام می‌دهیم توقع تشکر و قدردانی را داریم؟

تمام مشکلات برای همین است. انسان وقتی توقع دارد و اگر توقعش اجرا نشود و براورده نشود به تدریج از ناراحتی شروع می‌کند و تبدیل به نفرت و بعد تبدیل به کینه و بعد قضاوت و بعد طغیان می‌شود، این توقع داشتن را خیلی باید حواسمان باشد.


با وجود آموزش‌های کنگره در مقابل انجام عبادت‌های خداوند نماز و روزه حس خوبی دریافت نمی‌کنم علت چیست؟

علت این است که با نماز و روزه باید خدمت هم در کنارش انجام دهی. من اعتقاد دارم اگر هزار سال نماز و روزه بگیرید و زکات بدهید، یک قدمی به طرف بهشت بر می‌دارید ولی هنوز نمی‌دانید درون بهشت چگونه است مثلاً اگر به کنگره بیایید ولی وارد نشوید و پشت در باشید از داخل کنگره چیزی نمیدانید پس در کنار نماز و روزه اگر خدمت هم باشد این در آینده می‌رود مرکز بهشت و خدمت یعنی از خود گذشتن.


با وجود اینکه سعی می‌کنم زودتر بخوابم ولی برای بیدار شدن مشکل دارم و از برنامه ریزی روزانه عقب می‌مانم مشکل چیست؟

اگر شب زود خوابیدید و برای صبح زود نمی‌توانید بیدار شوید از سنگینی صور پنهان است که باید بیشتر سی دی گوش دهید و از ضد ارزش‌ها دوری کنید. وقتی به خودت فرمان می‌دهی ولی نیروهای درونت از تو فرمانبرداری ندارند این اتفاق می‌افتد.


آیا کسی که مشکل نازایی دارد در سفر دوم مشکلش حل می‌شود؟

اگر مشکل از سیستم ایکس باشد اواخر سفر اول اگر مشکل حل نشد در سفر دوم حتماً حل خواهد شد و سیستم ایکس باعث ترمیم این اشکال خواهد شد مگر اینکه یک نقص دیگر وجود داشته باشد که باید از نظر پزشکی دنبال شود و مشکل حل می‌شود


چگونه با تفکرم که مبادا پسرم سیگاری شود کنار بیایم و فکرم درگیر است چون روزهایی که به کنگره می‌آیم تنهاست در صورتی که به او اعتماد دارم؟

اگر اعتماد داری باید توکل کنی، اگر همیشه بگویی نکند سیگار بکشی، می‌گوید بذار ببینم سیگار چیه که همش میگن نکشی، برایش توضیح دهید و بگویید آدمی که سیگار می‌کشد اسم خودش را در لیست امراض خیلی سخت و مرگ نوشته، افراد سیگاری طعم غذا را نمی‌توانند بچشند، بو را احساس نمی‌کنند و یک پدر سیگاری فرزندش را که می‌بوسد از آن بوسه حسی دریافت نمی‌کند، سیگار باعث رسوب در رگهاست.


چرا بعضی از مسافران در سفر دوم اخلاقشان بد می‌شود؟

این دیگر نوبر است! از جهانبینی آن‌هاست و به نظرم این افراد هنوز دلتنگ کشیدن و بساط و این حرف‌ها هستند و دلشان پر می‌کشد و انگار از عزیزی جدا شده و حالش بد است.


چگونه از افکار منفی دوری کنیم و بیشتر پر انرژی باشیم چون من بیشتر مواقع کم حوصله و کم انرژی هستم با اینکه یکسال است به کنگره میایم هیچ تغییری در خود نمی‌بینم؟

چون ما یکسری داشته‌ها داریم ولی آن‌ها را نمی‌بینیم. به نظر من انسان‌های نا امید انسان‌های ناسپاسی هستند چرا؟ یک سری به بیمارستان‌های دیالیزی بزنید افراد دیالیزی هم قبل از دیالیز و هم بعد از دیالیز حالشان خراب است در صورتی که ما دو کلیه داریم که عین ساعت کار می‌کند. نا امیدی مثل خوره آدم را می‌خورد، پس هر موقع به خودت آمدی آنموقع حالت خوب می‌شود.


من یک همسفرم و یک آشنایی دارم که مصرف کننده است آیا اجازه دارم او را با کنگره آشنا کنم یا نشریات کنگره را در اختیارش قرار دهم؟

اگر از شما خواست، می‌توانید اظهار نظر کنید و خودتان او را نیاورید بلکه به او آدرس بدهید و بگویید خودش بیاید و می‌توانید نشریات را در اختیارشان قرار دهید.


قبلاً سر درد میگرن داشتم و با ورودم به کنگره کمی بهتر شدم ولی در موقع مشارکت استرس خیلی زیادی دارم چه باید بکنم؟

برای اینکه موقع مشارکت قضاوت دیگران برایت خیلی مهم است در صورتی که شما می‌خواهید تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار دهید و ما آمده‌ایم آموزش بگیریم، حرف زدن یاد بگیریم و همینطور حرف نزدن را.


چرا قدرت امواج با همدیگر فرق دارند؟ برای مسافرم قویترین امواج را میفرستم که به رهایی برسد ولی نتیجه نمیگیرم؟

شاید گیرنده مشکل دارد و برای این تأثیر ندارد چون ترست را هم همراه آن انتقال می‌دهی؛ نکند گریز بزند؟ و اینها را انتقال میدهی و در واقع زن و شوهر با هم این امواج را میگیرند.


به عنوان یک همسفر چکار کنم که قدرت القاء مثبت بیشتری را برای مسافرم داشته باشم؟

کسی نباید به مسافرش القاء بکند؛ یک سری مشکلات اینگونه بوجود می‌آیند ببینید همسفری در کنگره نیست که سفر مسافرش را زیر نظر بگیرد که ببیند این اوتی میخورد یا نه!  همسفر به عنوان یک فرد آسیب دیده دارد می‌آید آسیب خودش را ترمیم کند و اگر اینگونه باشد مسافرش می‌خواهد درمان بشود یا نشود. من باید زبان خودم را یاد بگیرم و اگر بخواهم کا با کار مسافرم داشته باشم زبان خودم را فراموش می‌کنم.


در هنگام مشارکت تمرکز ندارم و به طور نا خودآگاه در ادامه مشارکت حواسم پرت می‌شود و ادامه صحبت برایم سخت می‌شود چه باید بکنم؟

به طور مداوم مشارکت داشته باشید و شروع به حفظ مطالبی که در کتاب یا سی دی‌ها است و دوست دارید، بپردازید و حفظیات که برود بالا مشکل حل می‌شود.


قبلاً به مرگ و دنیای بعد از مرگ فکر نمی‌کردم ولی گاهی در گیر این قضیه می‌شوم و حالت افسردگی به من دست می‌دهد چگونه با این حالت بر خورد کنم؟

ما هر شب با مرگ دست و پنجه نرم می‌کنیم. چگونه شب راحت می‌خوابیم صبح بیدار می‌شویم؛ همانگونه می‌خوابیم ولی جای دیگری بیدار می‌شویم و هیچ ترسی ندارد چرا که خداوند شکنجه گر نیست اگر ما لباس کثیفی را از تن باز کردیم کسی نمی‌آید لباس کثیفش را لگد بزند و بگوید لباس چرا این کار را کردی؟


در سفر دوم هستم و دوست دارم پیمان وادی هشتم را اجرا کنم اما احساس می‌کنم خیلی نا خالصی دارم، چه کنم؟

وادی هشتم برای همین ناخالصی هاست است و یک ترمز است، زمانیکه من می‌خواستم پیمان وادی هشتم را ببندم گفتم من یک خوبی دارم و 99 تا بدی؛ این 99 تا اگر بشود 98 تا کلاهم را می‌اندازم بالا و اینگونه نیست که من علیه السلام بشم بعد بروم پیمان ببندم، اصلاً نترس و انجام بده. پیمان خیلی خیلی عالی است و خوش به حا آنکس که پیمان میبندد ولذتش را میبرد و باید همیشه پیمانش مد نظرش باشد و پیمان شکن نباشد.

.

بعد از مصرف دارو خوابم می‌گیرد چه باید کرد؟

بعد از مصرف دارو اگر سنگین شدید نخوابید، نشسته بخوابید و یک خودکار به دست بگیرید و وقتی افتاد از دستتان ریست می‌شود.


چندین بار برای درمان سیگار اقدام کردم ولی موفق به درمان نشدم لطفاً راهنمایی کنید.

شما سی دی جهان ذهن را گوش دهید، آنقدر از مصرف نکردن سیگار ترسیده‌اید و بزرگ جلوه داده‌اید که اولین کسی که ترسیده خودتان هستید. مانند کسی که فیل را دیده ولی پشه را ندیده وقتی می گویند یک موجودی است که نیش می زند و جای نیشش اذیت می‌کند و قد فیله واقعاً وحشت دارد ولی وقتی می دانی پشه چقدر است دیگر نمی‌ترسی، درمان سیگار هم به همین صورت است.


یک کمک راهنما اجازه دارد برای یک سفر اولی که توان سی دی خریدن را ندارد سی دی تهیه کند؟

بهتر است که این کار را انجام ندهد، یک سفر اولی ممکن است سیگار بکشد، سیگار نکشد به جایش پول سی دی را بپردازد.نگارش: همسفر مریم شفیعی

ویرایش و تنظیم: همسفر سحر Print Friendly Version of this page

منبع:نمایندگی نیک آباد

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 29 مهر 1396 10:00 ب.ظ
خدا قوت خیلی انرژی گرفتم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :